Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cephe kasılmau olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kesimünde çalışma göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşkın elektronik bilesevinçli, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabilinden ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını daim olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Entegre Dünyası derunin epey önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve mahir bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve essah iş serpmek derunin çalışmaktadır. Hatta, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası destek ve beceri servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı iş anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında dünya almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına münasip çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/