Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mahal aldığından, sigaraya benzemekle baş başa, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat muhtevain bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en büyük duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek muhtevain anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı muhtevain tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da mevzii yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öbür duman ürünleri kadar bağımlılık kuruluşcı olabileceği dair ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets kadar duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve öbür keyif problemlerine sebep olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat muhtevain yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve keyif önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.