Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir tesistur. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlığı ve emrazı konularında ortaklaşa iş yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme etmek karınin çhileışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında ihtisas, bilimsel araştırı ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. Büyüklenme, çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim karınin muktezi olan ortamların yaratılması konularında çhileışmalar yapmaktadır. Muhteşem başarıya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman Saksıkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı konularında global ortaklaşa iş içinde olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk sağlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının ihtisas, bilimsel araştırı ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmek karınin çhileışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını uyma paha. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir dirim karınin muktezi olan ortamların yaratılması konularında da çhileışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada şanlı alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Büyüklenme, çocukların sağlıklı ve adil bir dirim karınin muktezi olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri uyma etmelerini isteklendirme paha. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir dirim sürmelerini isteklendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri sahaındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı konularında bilgi paylaşmasını isteklendirme paha. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında global bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en uygun uygulamaları belirler. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Büyüklenme, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri karınin çhileışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde temameler yaparak çocukların elan uygun bir ati içinde yaşamaları karınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim karınin muktezi olan ortamlar konularında çhileışır. Büyüklenme, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri uyma etmelerine olanak tanılamayan bir tesistur.