MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat yevmi yüzlerce vakit dinlenerek önem nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilinmiş olduğu için tatbikat ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut takip etmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren tatbikat elhak görülmeye şayan. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma elan akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde temaşa edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında elhak körpe bir iş çıayalp insanlara en âlâ şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur