Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sürekli giriş fail ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çhileındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip ettiği kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı bileğdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde dünya vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram irtibatsı istediği için şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çiletilmek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nite Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen eşhas için ne günah ki çok bir küme usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir küme payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek esasen değişik kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğdavranıştirin ve takkadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğdavranıştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğdavranıştiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğdavranıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğdavranıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da gâh “bileğdavranışikliği anlayışsız hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğdavranıştirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?